Πανηγυρίζει αύριο Σάββατο (29/12) η Ιερά Μονή των Αγίων Νηπίων της Ιεράς Μητροπόλεως Θηβών και Λεβαδείας. Σήμερα Παρασκευή (28/12) στις 17:00 τελέσθηκε ο Πανηγυρικός Εσπερινός, Χοροστατήσαντος του Σεβασμιωτάτου Μητροπολίτου Θηβών κ.Γεωργίου. Αύριο Σάββατο (29/12) το πρωί θα τελεστεί Αρχιερατική Θεία Λειτουργία, Ιερουργούντος του Θεοφιλεστάτου Επισκόπου Θεσπιών κ.Συμεών.
Ιερές Μονές
28 Δεκεμβρίου, 2018
Πανηγυρίζει η Ιερά Μονή των Νηπίων Θηβών
Διαδώστε:
![](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2018/12/%CE%99-%CE%9C-%CE%91%CE%93%CE%99%CE%A9%CE%9D-%CE%9D%CE%97%CE%A0%CE%99%CE%A9%CE%9D-%CE%A4%CE%9F-%CE%9A%CE%91%CE%98%CE%9F%CE%9B%CE%99%CE%9A%CE%9F.jpg)
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Διαδώστε: