Κυριακή 1 Σεπτεμβρίου 2019, στην ΙΕΡΑ ΜΟΝΗ ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΣΠΗΛΙΑΣ (ΠΑΝΑΓΙΑ ΣΠΗΛΙΩΤΙΣΣΑ), ΚΑΡΔΙΤΣΑ, σε ΜΙΚΡΑ ΔΕΣΜΗ αποκλειστικών ΦΩΤΟΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΩΝ από το Πρακτορείο Εκκλησιαστικών Ειδήσεων “ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ”.
ΦΩΤΟ: ΟΛΓΑ ΚΑΝΤΕΡΕ
Κυριακή 1 Σεπτεμβρίου 2019, στην ΙΕΡΑ ΜΟΝΗ ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΣΠΗΛΙΑΣ (ΠΑΝΑΓΙΑ ΣΠΗΛΙΩΤΙΣΣΑ), ΚΑΡΔΙΤΣΑ, σε ΜΙΚΡΑ ΔΕΣΜΗ αποκλειστικών ΦΩΤΟΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΩΝ από το Πρακτορείο Εκκλησιαστικών Ειδήσεων “ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ”.
ΦΩΤΟ: ΟΛΓΑ ΚΑΝΤΕΡΕ