Το πρωί της Μεγάλης Τρίτης, κατά την Θεία Λειτουργία των Προηγιασμένων Δώρων, ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Λέρου κ.Παΐσιος χοροστάτησε στην Ιερά Μονή Παναγίας Ελεούσης Ροότσο Καλύμνου, ενώ ο Θεοφιλέστατος Επίσκοπος Στρατονικείας κ. Στέφανος στον Ενοριακό Ιερό Ναό της Αγίας Ειρήνης Χρυσοβαλάντου Λέρου.
Ιερές Μονές
23 Απριλίου, 2019
Στην Ι.Μ. Παναγίας Ελεούσης Καλύμνου ο Μητρ. Λέρου
Διαδώστε:
![](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2019/04/%CE%BB%CE%B5%CF%81-1.jpg)
Διαδώστε: