11 Σεπτεμβρίου, 2019 - 13:15
Τελευταία ενημέρωση: 11/09/2019 - 12:51
“Προγραμματίστε, χωρίς να “γίνετε” κομπιούτερ”
Διαδώστε:
Μήνυμα του Σεβ. Μητροπολίτου Αλεξανδρουπόλεως κ. ΑΝΘΙΜΟΥ προς τους μαθητές και τις μαθήτριες των σχολείων της Μητροπόλεως για το νέο σχολικό έτος 2019-20, όπου, όπως αναφέρεται χαρακτηριστικά: “Ονειρευτείτε, χωρίς να κοιμάστε πολύ. Προγραμματίστε, χωρίς να “γίνετε” κομπιούτερ”.
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Διαδώστε: