31 Δεκεμβρίου, 2019 - 14:25
Στον Μητροπολίτη Νεκτάριο η Φιλαρμονική του Δήμου Ναυπλιέων
Διαδώστε:
![Στον Μητροπολίτη Νεκτάριο η Φιλαρμονική του Δήμου Ναυπλιέων](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2019/12/IMG_20191231_130611-1024x564.jpg)
Τα πρωτοχρονιάτικα κάλαντα άκουσε από την φιλαρμονική του Δήμου Ναυπλιέων , την Τρίτη 31 Δεκεμβρίου 2019, ο Μητροπολίτης Αργολίδος Νεκτάριος στο γραφείο του, στο Επισκοπείο του Ναυπλίου.
Ο Μητροπολίτης ευχήθηκε “χρόνια πολλά” και “καλή χρονιά” στα παιδιά της Φιλαρμονικής ενώ λίγο πριν ακούσει τα κάλαντα έδωσε τις ευχές του σε όλον τον κόσμο για ένα καλύτερο 2019.
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Διαδώστε: