18/09/2021
18/09/2021
Με την ευχή-παρότρυνση να επικρατήσει το εμείς και όχι το εγώ, ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Γρεβενών κ. Δαβίδ τέλεσε τον καθιερωμένο ετήσιο αγιασμό ενόψει της έναρξης της νέας ποδοσφαιρικής χρονιάς, το απόγευμα της Παρασκευής 17/8/21, για τη γυναικεία ομάδα του ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ, στο γήπεδο της ΕΠΣ Γρεβενών. ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ:
18 Σεπτεμβρίου, 2021 - 15:55
Τελευταία ενημέρωση: 18/09/2021 - 15:58
Ευλογία στη γρεβενιώτικη «Σειρήνα» από τον Μητροπολίτη
![Ευλογία στη γρεβενιώτικη «Σειρήνα» από τον Μητροπολίτη](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2021/09/IMG_4349.jpg)
Με την ευχή-παρότρυνση να επικρατήσει το εμείς και όχι το εγώ, ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Γρεβενών κ. Δαβίδ τέλεσε τον καθιερωμένο ετήσιο αγιασμό ενόψει της έναρξης της νέας ποδοσφαιρικής χρονιάς, το απόγευμα της Παρασκευής 17/8/21, για τη γυναικεία ομάδα του ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ, στο γήπεδο της ΕΠΣ Γρεβενών.
ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ:
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλέστερα Άρθρα