04/01/2021
04/01/2021
Ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Θεσσαλιώτιδος και Φαναριοφερσάλων κ. Τιμόθεος, την Κυριακή προ των Φώτων 3 Ιανουαρίου 2020, χοροστάτησε στην ακολουθία του Όρθρου και τέλεσε τη Θεία Λειτουργία στον Ιερό Μητροπολιτικό Ναό Αγίων Κωνσταντίνου και Ελένης Καρδίτσης.
04 Ιανουαρίου, 2021 - 21:31
Τελευταία ενημέρωση: 04/01/2021 - 20:49
Κυριακή προ των Φώτων στην Καρδίτσα (ΦΩΤΟ)
![Κυριακή προ των Φώτων στην Καρδίτσα (ΦΩΤΟ)](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2021/01/α-21.jpg)
Ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Θεσσαλιώτιδος και Φαναριοφερσάλων κ. Τιμόθεος, την Κυριακή προ των Φώτων 3 Ιανουαρίου 2020, χοροστάτησε στην ακολουθία του Όρθρου και τέλεσε τη Θεία Λειτουργία στον Ιερό Μητροπολιτικό Ναό Αγίων Κωνσταντίνου και Ελένης Καρδίτσης.
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.