O Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Θεσσαλιώτιδος και Φαναριοφερσάλων κ. Τιμόθεος, την Παρασκευή 20 Δεκεμβρίου 2019, τέλεσε τη Θεία Λειτουργία και ομίλησε στον Ιερό Ναό Αγίας Παρασκευής Σοφάδων Κρδίτσης, όπου εκκλησιάστηκαν οι μαθητές – μαθήτριες του Γυμνασίου και του Λυκείου Σοφάδων.
Ι.Μ. Θεσσαλιώτιδος και Φαναριοφερσάλων
21 Δεκεμβρίου, 2019
Θεία Λειτουργία για τους μαθητές στους Σοφάδες
Διαδώστε:
![](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2019/12/2_Custom.jpg)
Διαδώστε: