Τη Δευτέρα 31 Δεκεμβρίου 2018, ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Ιωαννίνων κ. Μάξιμος χοροστάτησε στον εσπερινό στον πανηγυρίζοντα Ιερό Ναό Αγίου Βασιλείου Νεοκαισάρειας. Την επόμενη ημέρα, Τρίτη 1 Ιανουαρίου, ο Σεβασμιώτατος τέλεσε τη Θεία Λειτουργία στον Ιερό Μητροπολιτικό Ναό Αγίου Αθανασίου. Πριν την απόλυση τέλεσε δοξολογία γαι την έναρξη του νέου έτους.
Ι.Μ. Ιωαννίνων
03 Ιανουαρίου, 2019
Η πρώτη του Έτους στην Ι.Μ. Ιωαννίνων
Διαδώστε:
![](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2019/01/IO.jpg)
Διαδώστε: