Την Κυριακή 14 Ιουλίου, ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Ιωαννίνων κ.Μάξιμος τέλεσε τή Θεία Λειτουργία στον ιερό ναό της του Θεού Σοφίας Ανατολής. Ηταν μιά ἰδιαίτερη ἡμέρα γιά τήν ἐνορία καθώς ἐγκαταστάθηκε ὁ νέος ἐφημέριος-προϊστάμενος τῆς ἐνορίας π. Γεώργιος Νταλαμπίρας στόν ὁποῖο ὁ Ἐπίσκοπος ἀπένειμε τό ὀφίκιο τοῦ Πρωτοπρεσβυτέρου.
Ι.Μ. Ιωαννίνων
15 Ιουλίου, 2019
Ο Μητρ.Ιωαννίνων στον Ιερό Ναό της του Θεού Σοφίας Ανατολής
Διαδώστε:
![](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2019/07/2019_07_14-Slider-550x330.jpg)
Διαδώστε: