30/08/2023
30/08/2023
Η Ιερά Μητρόπολη Κίτρους, Κατερίνης και Πλαταμώνος συμμετέχει ως συνδιοργανωτής στον αγώνα «ΤΡΕΧΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗ», τη μεγαλύτερη αθλητική γιορτή της Πιερίας, που με κεντρικό μήνυμα: «ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΟΛΟΙ – Χωρίς διακρίσεις», θα διεξαχθεί την Κυριακή 24 Σεπτεμβρίου 2023.
30 Αυγούστου, 2023 - 18:45
Τελευταία ενημέρωση: 30/08/2023 - 19:01
Η Μητρόπολη Κίτρους συνδιοργανώτρια στον αγώνα “Τρέχω για την Κατερίνη”
Η Ιερά Μητρόπολη Κίτρους, Κατερίνης και Πλαταμώνος συμμετέχει ως συνδιοργανωτής στον αγώνα «ΤΡΕΧΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗ», τη μεγαλύτερη αθλητική γιορτή της Πιερίας, που με κεντρικό μήνυμα: «ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΟΛΟΙ – Χωρίς διακρίσεις», θα διεξαχθεί την Κυριακή 24 Σεπτεμβρίου 2023.
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλέστερα Άρθρα