25/10/2018
25/10/2018
Η Ενωμένη Ρωμιοσύνη σε συνεργασία με την Ιερά Μητρόπολη Κηφισιάς, Αμαρουσίου και Ωρωπού διοργανώνει εκδήλωση στον Ιερό Ναό Αγίου Κωνσταντίνου και Ελένης Νέας Μάκρης, το Σάββατο 3 Νοεμβρίου 2018, ώρα 17.30, με ομιλητή τον Γέροντα Λουκά τον Φιλοθεΐτη υπό το θέμα “Οι δοκιμασίες μάς καθρεφτίζουν όλους”.
25 Οκτωβρίου, 2018 - 19:21
Ο Γέρων Λουκάς Φιλοθεΐτης στη Νέα Μάκρη
![Ο Γέρων Λουκάς Φιλοθεΐτης στη Νέα Μάκρη](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2018/10/erv-768x1024.jpg)
Η Ενωμένη Ρωμιοσύνη σε συνεργασία με την Ιερά Μητρόπολη Κηφισιάς, Αμαρουσίου και Ωρωπού διοργανώνει εκδήλωση στον Ιερό Ναό Αγίου Κωνσταντίνου και Ελένης Νέας Μάκρης, το Σάββατο 3 Νοεμβρίου 2018, ώρα 17.30, με ομιλητή τον Γέροντα Λουκά τον Φιλοθεΐτη υπό το θέμα “Οι δοκιμασίες μάς καθρεφτίζουν όλους”.
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Ετικέτες: μητροπολη κηφισιας, ομιλία
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλέστερα Άρθρα