28 Ιανουαρίου, 2020 - 18:31
Τελευταία ενημέρωση: 28/01/2020 - 18:05
Συνάχθηκαν οι ορθόδοξοι νεολαίοι της Λέρου
Διαδώστε:
![Συνάχθηκαν οι ορθόδοξοι νεολαίοι της Λέρου](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2020/01/α3-45.jpg)
Την καθιερωμένη πίτα τους έκοψαν τα μέλη της Σύναξης Νέων της Λέρου. Την πίτα ευλόγησε ο Θεοφιλέστατος Επίσκοπος Στρατονικείας κ. Στέφανος, παρουσία και του πατρός Δαμασκηνού, και όλοι μαζί ευχήθηκαν υγεία και φωτισμό για τη νέα χρονιά 2020.
Επιμέλεια: Γεώργιος Ι. Χρυσούλης, Γραμματέας Ιεράς Μητροπόλεως
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Διαδώστε: