31/01/2019
31/01/2019
Ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Λαρίσης και Τυρνάβου κ. Ιερώνυμος την Τετάρτη 30 Ιανουαρίου παρευρέθη στην αίθουσα του Περιφερειακού Συμβουλίου όπου ευλόγησε και έκοψε την πίτα κατά την πρώτη συνεδρίαση για το 2019 του Περιφερειακού Συμβουλίου.
31 Ιανουαρίου, 2019 - 10:03
Ο Μητρ.Λαρίσης ευλόγησε την πίτα του Περιφερειακού Συμβουλίου
![Ο Μητρ.Λαρίσης ευλόγησε την πίτα του Περιφερειακού Συμβουλίου](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2019/01/22222222222222222222222222222222222222222222222-1024x682.jpg)
Ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Λαρίσης και Τυρνάβου κ. Ιερώνυμος την Τετάρτη 30 Ιανουαρίου παρευρέθη στην αίθουσα του Περιφερειακού Συμβουλίου όπου ευλόγησε και έκοψε την πίτα κατά την πρώτη συνεδρίαση για το 2019 του Περιφερειακού Συμβουλίου.
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλέστερα Άρθρα
Βίντεο
Πνευματικές ομιλίες κατά την εορτή της Συνάξεως των Βατοπαιδινών Αγίων
23.07.2024
Υποδοχή του Μητροπολίτου Φθιώτιδος Συμεών στην Ιερά Μεγίστη Μονή Βατοπαιδίου
23.07.2024
Η Πρόεδρος του ΕΟΤ Άντζελα Γκερέκου στο Ίδρυμα Ποιμαντικής Επιμορφώσεως
23.07.2024
Αρχιεπίσκοπος Αμερικής: Πανελλήνιο αίτημα η επανένωση της Κύπρου