19 Δεκεμβρίου, 2019 - 12:45
Τελευταία ενημέρωση: 19/12/2019 - 12:11
Προσφορά τροφίμων από το ΚΕΕΜ στην Ι.Μ. Μάνης
Διαδώστε:
![Προσφορά τροφίμων από το ΚΕΕΜ στην Ι.Μ. Μάνης](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2019/12/80109161_553206628863117_2887771418093682688_n.jpg)
Σήμερα, Πέμπτη 19 Δεκεμβρίου 2019, αντιπροσωπεία του ΚΕΕΜ, με επικεφαλής τον υποδιοικητή του 3ου Τάγματος, που εδρεύει στο Γύθειο, Ταγματάρχη κ. Ποντικίδη, επισκέφθηκε την Ιερά Μητρόπολη Μάνης , για να ενισχύσουν με τη δική τους συμβολή το Κοινωνικό Παντοπωλείο της Ιεράς Μητροπόλεως, προσφέροντας τρόφιμα μακράς διαρκείας.
Ο Σεβ. Ποιμενάρχης κ. Χρυσόστομος Γ’, τους ευχαρίστησε θερμά για την ευγενική και πολύ σημαντική προσφορά τους και ευχήθηκε Καλά Χριστούγεννα και Ευλογημένο το νέο έτος.
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Διαδώστε: