22/11/2020
22/11/2020
Αποδέκτες της δράσεως του Φιλανθρωπικού Οργανισμού «ΣΥΝ-ΕΝΩΣΗ» σε συνεργασία με την Ιερά Μητρόπολη Μαρωνείας και Κομοτηνής έγιναν οι κάτοικοι της Ροδόπης, και ιδιαίτερα οι ανήκοντες σε άπορες οικογένειες της ακριτικής περιοχής, που έλαβαν δέματα τροφίμων το πρωί της Παρασκευής, 20ης Νοεμβρίου 2020.
22 Νοεμβρίου, 2020 - 14:10
Τελευταία ενημέρωση: 22/11/2020 - 13:23
Δέματα αγάπης από την Μητρόπολη Κομοτηνής και την ΣΥΝ-ΕΝΩΣΗ
![Δέματα αγάπης από την Μητρόπολη Κομοτηνής και την ΣΥΝ-ΕΝΩΣΗ](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2020/11/δέματα-τροφίμων.jpg)
Αποδέκτες της δράσεως του Φιλανθρωπικού Οργανισμού «ΣΥΝ-ΕΝΩΣΗ» σε συνεργασία με την Ιερά Μητρόπολη Μαρωνείας και Κομοτηνής έγιναν οι κάτοικοι της Ροδόπης, και ιδιαίτερα οι ανήκοντες σε άπορες οικογένειες της ακριτικής περιοχής, που έλαβαν δέματα τροφίμων το πρωί της Παρασκευής, 20ης Νοεμβρίου 2020.
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλέστερα Άρθρα
Γνώμες
Μια διαχρονική ανθρώπινη κραυγή μέσα στο πνευματικό στερέωμα – Του Πρωτοπρεσβύτερου Ιωάννη Γκιάφη
30.07.2024
Την Πέμπτη, 1η Αυγούστου, κυκλοφορεί το νέο φύλλο της Εφημερίδας «Κιβωτός της Ορθοδοξίας»
30.07.2024
Επιτυχημένη εκδήλωση ενίσχυσης της Ι.Μ. Κούμπαρη στην Παλαιοπαναγιά
30.07.2024
Μητρόπολη Σάμου: Εορτή Αγίου Καλλινίκου και μνημόσυνο κυρού Καλλινίκου Πειραιώς