10 Ιουνίου, 2024 - 20:59
Τελευταία ενημέρωση: 17/06/2024 - 21:34
Εθελοντική αιμοδοσία στο πλαίσιο των εκδηλώσεων για τα 100 χρόνια της ανυψώσεως της Ι.Μ. Κιλκισίου
Διαδώστε:
![Εθελοντική αιμοδοσία στο πλαίσιο των εκδηλώσεων για τα 100 χρόνια της ανυψώσεως της Ι.Μ. Κιλκισίου](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2024/06/447736447_463351706344568_1761630760327806251_n-1024x768.jpg)
Στο πλαίσιο των επετειακών εκδηλώσεων για τα 100 χρόνια της ανυψώσεως της Ιεράς Μητροπόλεώς Πολυανής και Κιλκισίου, πραγματοποιήθηκε Εθελοντική Αιμοδοσία σε συνεργασία με τον Ελληνικό Ερυθρό Σταυρό το Σάββατο 8 Ιουνίου 2024.
«Ευχαριστώ από καρδίας τους αδελφούς οι οποίοι ανταποκρίθηκαν στο κάλεσμά μας & προσέφεραν αίμα ώστε να έχουμε την δυνατότητα να βοηθάμε σε περίπτωση ανάγκης τους συνανθρώπους μας», αναφέρει το μήνυμα του Σεβασμιωτάτου Μητροπολίτη Πολυανής και Κιλκισίου κ. Βαρθολομαίου σε μέσο κοινωνικής δικτύωσης.
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Διαδώστε: