Ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Ρόδου, κ. Κύριλλος, κατά την 6ην Αυγούστου 2019, θα χοροστατήσει του Όρθρου και θα τελέσει την Θεία Λειτουργία στον ιερό Ναό Μεταμορφώσεως Σωτήρος Μαριτσών. Το εσπέρας, ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης θα χοροστατήσει του πανηγυρικού Εσπερινού (19.30) της Μνήμηςς του Οσίου Ιωσήφ του Γεροντογιάννη στην Ιερά Μονή Παναγίας Φανερωμένης Ιξιάς.
Ι.Μ. Ρόδου
04 Αυγούστου, 2019
Ο Ρόδου Κύριλλος στον Εσπερινό της Μνήμης του Οσίου Ιωσήφ του Γεροντογιάννη
Διαδώστε:
![](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2019/08/%CE%B1-247.jpg)
Διαδώστε: