Ο νέος Διευθυντής Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Εύβοιας στον Μητροπολίτη Χαλκίδος
![Ο νέος Διευθυντής Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Εύβοιας στον Μητροπολίτη Χαλκίδος](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2020/09/IMX-Episkepsh-Dieythyntoy-Bbathmias_30.9.2020_001.jpg)
Ο νέος Διευθυντής Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Εύβοιας κ. Κωνσταντίνος Δούνας επισκέφθηκε σήμερα, Τετάρτη 30 Σεπτεμβρίου 2020, τον Σεβασμιώτατο Μητροπολίτη Χαλκίδος κ. Χρυσόστομο στο γραφείο του.
Στην εθιμοτυπική επίσκεψη αυτή, τόσο ο Σεβασμιώτατος, όσο και ο κ. Διευθυντής επιβεβαίωσαν την άριστη επικοινωνία και συνεργασία μεταξύ της Διευθύνσεως Δευτεροβάθμιας Εκπαιδεύσεως Ευβοίας και της τοπικής μας Εκκλησίας.
Ο Σεβασμιώτατος ευχήθηκε στον κ. Διευθυντή ψυχοσωματική υγεία και την εκ Θεού ενδυνάμωσή του, για τα νέα του καθήκοντα και στο τέλος του προσέφερε, ως ευλογία, μία εικόνα της Παναγίας.
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.