30/04/2023
30/04/2023
Την Κυριακή των Μυροφόρων ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Άρτης κ. Καλλίνικος λειτούργησε στον ενοριακό Ιερό Ναό Εισοδίων της Θεοτόκου στο χωριό Παλαιοκάτουνο Άρτης. Ο Σεπτός Ποιμενάρχης, στο Κήρυγμά του, τόνισε, ότι “η αγάπη προς τον Ιησού υπερβαίνει κάθε δυσκολία”.
30 Απριλίου, 2023 - 12:37
Τελευταία ενημέρωση: 30/04/2023 - 12:33
Μητροπολίτης Άρτης: “Η αγάπη προς τον Ιησού υπερβαίνει κάθε δυσκολία”
![Μητροπολίτης Άρτης: “Η αγάπη προς τον Ιησού υπερβαίνει κάθε δυσκολία”](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2023/04/aeeuia_Viber_2023-04-30_10-34-04-654.jpg)
Την Κυριακή των Μυροφόρων ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Άρτης κ. Καλλίνικος λειτούργησε στον ενοριακό Ιερό Ναό Εισοδίων της Θεοτόκου στο χωριό Παλαιοκάτουνο Άρτης.
Ο Σεπτός Ποιμενάρχης, στο Κήρυγμά του, τόνισε, ότι “η αγάπη προς τον Ιησού υπερβαίνει κάθε δυσκολία”.
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Ετικέτες: Κυριακή των Μυροφόρων, Μητροπολίτης Άρτης
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλέστερα Άρθρα