Τελετή βραβεύσεως τῶν πρωτευσάντων μαθητῶν Δημοτικῶν Σχολείων καί τῶν Γυμνασίων καί τῶν Λυκείων τοῦ Νομοῦ Γρεβενῶν, σχολικοῦ ἔτους 2017-2018, θά πραγματοποιηθεῖ στό Πνευματικό Κέντρο τῆς Ἱερᾶς Μητροπόλεως Γρεβενῶν (δίπλα στόν Ἱερό Ναό τῆς Εὐαγγελίστριας) τήν Τετάρτη 30-1-2019 κατά τήν ἑορτή τῶν ΤριῶνἹεραρχῶν, στίς 11.00 π.μ.
Ι.Μ. Γρεβενών
29 Ιανουαρίου, 2019
Μαθητές θα βραβεύσει η Ι.Μ. Γρεβενών
Διαδώστε:
![](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2019/01/%CE%93%CE%A1-1.jpg)
Διαδώστε: