02/02/2019
02/02/2019
Ομιλία με θέμα “Ζωγραφίζω τη Μάνα” θα λάβει χώρα στο Πνευματικό Κέντρο της Ιεράς Μητροπόλεως Γρεβενών την Κυριακή 3 Φεβρουαρίου και ώρα 19.00 από την παιδαγωγό Χάρη Δημητρακούδη. Θα συμμετάσχει η Βυζαντινή χορωδία της ιεράς Μητρόπολης με μαέστρο την Δέσποινα Κλεισιάρη.
02 Φεβρουαρίου, 2019 - 10:04
Τελευταία ενημέρωση: 02/02/2019 - 9:32
“Ζωγραφίζω τη Μάνα” στη Μητρόπολη Γρεβενών
Ομιλία με θέμα “Ζωγραφίζω τη Μάνα” θα λάβει χώρα στο Πνευματικό Κέντρο της Ιεράς Μητροπόλεως Γρεβενών την Κυριακή 3 Φεβρουαρίου και ώρα 19.00 από την παιδαγωγό Χάρη Δημητρακούδη. Θα συμμετάσχει η Βυζαντινή χορωδία της ιεράς Μητρόπολης με μαέστρο την Δέσποινα Κλεισιάρη.
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλέστερα Άρθρα
Αγιορείτικα
ΖΩΝΤΑΝΑ: Ψηφιακό Αρχονταρίκι με τον Γέροντα Εφραίμ Βατοπαιδινό
20.07.2024
Ο Εορτασμός του Προφήτη Ηλία στη Λάρισα – Δέηση για τα 50 έτη από την τουρκική εισβολή στην Κύπρο
20.07.2024
Ο Ελληνικός Ερυθρός Σταυρός στο πλευρό των επισκεπτών της Ακρόπολης
20.07.2024
Ο Χριστοφόρος Σωφρονίου επέδωσε το νέο του βιβλίο στον Μητροπολίτη Χαλκίδος