Στο 1ο Φεστιβάλ χορωδιών της Περιφέρειας Κρήτης με τίτλο “Ωδή στη γυναίκα” έλαβε μέρος η χορωδία Παραδοσιακής μουσικής και ορχήστρας του Πολιτιστικού κέντρου της Ιεράς Μητροπόλεως Γορτύνης και Αρκαδίας. Την διεύθυνση της χορωδίας είχε ο καθηγητής μουσικής κ. Ανδρέας Γιακουμάκης, ενώ η εκδήλωση πραγματοποιήθηκε στο κινηματοθέατρο Αστόρια στο Ηράκλειο.
Ι.Μ. Γoρτύνης και Αρκαδίας
07 Μαρτίου, 2019
“Ωδή στη γυναίκα”. 1ο Φεστιβάλ χορωδιών Περιφ. Κρήτης
Διαδώστε:
![](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2019/03/%CF%87%CE%BF%CF%81-1.jpg)
Διαδώστε: