Με αφορμή την έναρξη της περιόδου του ΤΡΙΩΔΙΟΥ στην Ορθόδοξη Λατρεία της Εκκλησίας μας, ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Δημητριάδος και Αλμυρού κ. Ιγνάτιος, ετοίμασε αυτό το βιντεάκι, ευχόμενος να ζήσουμε τούτη την περίοδο όπως η Εκκλησία μας θέλει, αυτή την κατεξοχήν ασκητική περίοδο.
Ι.Μ. Δημητριάδος και Αλμυρού
20 Φεβρουαρίου, 2021
Μητροπολίτης Δημητριάδος: “Αρχίζει το Τριώδιο”
Διαδώστε:
![](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2021/02/%CE%B4%CE%B7%CE%BC%CE%B7%CF%84%CF%81%CE%B9%CE%B1%CE%B4-1024x656.jpg)
Διαδώστε: