24/11/2018
24/11/2018
Στην ενορία του αγίου Γεωργίου Λιβαδειάς θα μιλήσει την Τετάρτη 28 Νοεμβρίου στις 18.00 ο π. Χριστόδουλος Μπίθας, εφημέριος του ιερού ναού Ταξιαρχών Μοσχάτου. Το θέμα της ενδιαφέρουσας ομιλίας του θα είναι «Γονείς και παιδιά σε καιρούς σύγχυσης».
24 Νοεμβρίου, 2018 - 13:49
Ομιλία στη Λιβαδειά
![Ομιλία στη Λιβαδειά](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2018/11/mpiuas.jpg)
Στην ενορία του αγίου Γεωργίου Λιβαδειάς θα μιλήσει την Τετάρτη 28 Νοεμβρίου στις 18.00 ο π. Χριστόδουλος Μπίθας, εφημέριος του ιερού ναού Ταξιαρχών Μοσχάτου. Το θέμα της ενδιαφέρουσας ομιλίας του θα είναι «Γονείς και παιδιά σε καιρούς σύγχυσης».
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Ετικέτες: Ι.Μ. Θηβών και Λεβαδείας, ομιλία
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλέστερα Άρθρα