Ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Κώου και Νισύρου, κ. Ναθαναήλ, κατά την Πέμπτη 1 Αυγούστου 2019, θα ψάλλει την Ιερά Παράκληση προς την Υπεραγία Θεοτόκο στον Ιερό Ναό Ασωμάτων Ασφενδιού, ενώ, κατά την Παρασκευή 2 Αυγούστου, θα χοροστατήσει επί της Ιεράς Παρακλήσεως στον Ιερό Ναό Τιμίου Σταυρού πόλεως Κω.
Ι.Μ. Κώου και Νισύρου
30 Ιουλίου, 2019
Ο Κώου και Νισύρου Ναθαναήλ σε Ιερές Παρακλήσεις
Διαδώστε:
![](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2019/07/%CE%B1-892.jpg)
Διαδώστε: