Η Ιερά Μητρόπολη Μαρωνείας και Κομοτηνής, τιμώντας την επέτειο της Αλώσεως παρουσιάζει αύριο Τετάρτη 29 Μαΐου 2019, στις 9 το βράδυ, στον αύλειο χώρο του Εκκλησιαστικού Μουσείου Κομοτηνής τη δραματοποιημένη παράσταση «Πήραν την Πόλη, πήραν την», βασισμένη στο ομώνυμο μυθιστόρημα της Μαρίας Λαμπαδαρίδου-Πόθου.
Ι.Μ. Μαρωνείας και Κομοτηνής
28 Μαΐου, 2019
Εκδήλωση για την Άλωση αύριο στην Κομοτηνή
Διαδώστε:
![](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2019/05/%CF%80%CE%BF%CE%BB-2.jpg)
Διαδώστε: