Ο Μητροπολίτης Μεσογαίας και Λαυρεωτικής, κ. Νικόλαος, κατά το Σάββατο 20 Ιουλίου 2019, της εορτίου μνήμης του Προφήτου Ηλιού του Θεσβίτου, θα ιερουργήσει εις τον Ιερόν Ναόν Προφήτου Ηλιού στο Πόρτο – Ράφτη, βάσει του επισήμως ανακοινωθέντος Προγράμματος Μητροπολίτου, μηνός Ιουλίου 2019.
Ι.Μ. Μεσογαίας και Λαυρεωτικής
19 Ιουλίου, 2019
Ο Μεσογαίας Νικόλαος στον Προφήτη Ηλία Πόρτο-Ράφτη
Διαδώστε:
![](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2019/07/%CE%B1-12.png)
Διαδώστε: