Τη Δευτέρα 14 Ιανουαρίου 2019 και ώρα 8.00μ.μ. στον Ιερό Ναό Αγίου Γεωργίου Νέας Ιωνίας (πλησίον ΗΣΑΠ) θα πραγματοποιηθεί η πρώτη συνάντηση για την καινούργια χρονιά μεταξύ του Σεβασμιωτάτου Μητροπολίτου Νέας Ιωνίας και Φιλαδελφείας κ. Γαβριήλ με τους νέους και τις νέες της Ιεράς Μητροπόλεως, κατά την οποία ο Σεβασμιώτατος θα ευλογήσει την Βασιλόπιτα.
Ι.Μ. Νέας Ιωνίας και Φιλαδελφείας
12 Ιανουαρίου, 2019
Συνάντηση Μητροπολίτου κ. Γαβριήλ με τους Νέους
Διαδώστε:
![](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2019/01/epic-12-2017-apostoli-pita-9-1024x667.jpg)
Διαδώστε: