12/04/2020
12/04/2020
Η Ακολουθία Νυμφίου, Όρθρος Μεγάλης Δευτέρας, έλαβε χώρα στον Ιερό Ναό Αγίας Παρασκευής Ναυπάκτου, χοροσταντούντος του Σεβασμιωτάτου Μητροπολίτου Ναυπάκτου και Αγίου Βλοασίου κ. Ιεροθέου. ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ: Video: Δημήτρης Ιωάννου
12 Απριλίου, 2020 - 21:41
Τελευταία ενημέρωση: 12/04/2020 - 21:23
“Ἰδού ὁ Νυμφίος ἔρχεται” στον Ι.Ν. Αγίας Παρασκευής Ναυπάκτου
![“Ἰδού ὁ Νυμφίος ἔρχεται” στον Ι.Ν. Αγίας Παρασκευής Ναυπάκτου](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2020/04/α-239-1024x538.jpg)
Η Ακολουθία Νυμφίου, Όρθρος Μεγάλης Δευτέρας, έλαβε χώρα στον Ιερό Ναό Αγίας Παρασκευής Ναυπάκτου, χοροσταντούντος του Σεβασμιωτάτου Μητροπολίτου Ναυπάκτου και Αγίου Βλοασίου κ. Ιεροθέου.
ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ:
Video: Δημήτρης Ιωάννου
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλέστερα Άρθρα