24/01/2019
24/01/2019
Οι μαθητές του 9ου Δημοτικού Σχολείου Ξάνθης επισκέφθηκαν τη Μονάδα Ανοιχτής Φροντίδας Ηλικιωμένων της Ιεράς Μητροπόλεως Ξάνθης παρουσία του Σεβασμιωτάτου Μητροπολίτη Ξάνθης κ.Παντελεήμων στα πλαίσια του Εκπαιδευτικού Προγράμματος ”Παίζω μικρά και μεγάλα παιδιά”.
24 Ιανουαρίου, 2019 - 21:48
Μικροί και Μεγάλοι με τον Μητροπολίτη Ξάνθης
![Μικροί και Μεγάλοι με τον Μητροπολίτη Ξάνθης](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2019/01/88888888888888888888888I-1024x451.jpg)
Οι μαθητές του 9ου Δημοτικού Σχολείου Ξάνθης επισκέφθηκαν τη Μονάδα Ανοιχτής Φροντίδας Ηλικιωμένων της Ιεράς Μητροπόλεως Ξάνθης παρουσία του Σεβασμιωτάτου Μητροπολίτη Ξάνθης κ.Παντελεήμων στα πλαίσια του Εκπαιδευτικού Προγράμματος ”Παίζω μικρά και μεγάλα παιδιά”.
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλέστερα Άρθρα