20 Νοεμβρίου, 2018 - 12:38
Ενοριακό Αρχονταρίκι: «Δεν την παλεύω κάστανο…»
Διαδώστε:
![Ενοριακό Αρχονταρίκι: «Δεν την παλεύω κάστανο…»](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2018/11/libyos.jpg)
«Ενοριακό Αρχονταρίκι» υπό τον τίτλο «Δεν την παλεύω κάστανο…». Συμμετέχουν: Πρωτοπρεσβύτερος π. Σπυρίδων Τσιμούρης, Θεολόγος, και ο Πρωτοπρεσβύτερος π. Χαράλαμπος – Λίβυος Παπαδόπουλος, συγγραφέας, Εφημέριος Ιερού Ναού Αγίας Ειρήνης Ηρακλείου Κρήτης. Η συζήτηση πραγματοποιήθηκε στο πλαίσιο του προγράμματος «Ενορία εν δράσει…» του Ιερού Ναού Ευαγγελιστρίας Πειραιώς, κατά τη Δευτέρα 19 Νοεμβρίου 2018.
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Διαδώστε: