Στον Μητρ.Φθιώτιδος Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
![Στον Μητρ.Φθιώτιδος Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2019/05/img-345181a61a2dad9085f11f97343bb1a4-v_0-1024x712.jpg)
Τον Σεβασμιώτατο Μητροπολίτη Φθιώτιδος κ. Νικόλαο επισκέφθηκαν το πρωί της Πέμπτης 23 Μαΐου 2019 στο γραφείο του στις Εγκαταστάσεις του Πνευματικού – Διοικητικού Κέντρου, οι Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι κ. Δημήτριος Μυριδάκης, Στρατιωτικός, Υποψήφιος Διδάκτωρ του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας και ο κ. Κωνσταντίνος Λάγιος, Τραπεζικός Υπάλληλος προκειμένου να τον ενημερώσουν για την Υποψηφιότητα τους για το Δήμο Λαμιέων στις επικείμενες Αυτοδιοικητικές εκλογές και να ζητήσουν την Αρχιερατική του ευχή.
Ο Σεβασμιώτατος εδέχθη με πολύ χαρά τους Υποψηφίους και τους ευχήθηκε πατρικώς καλή επιτυχία και καλή δύναμη.
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.