24/12/2019
24/12/2019
Ξανά, μετά από δέκα χρόνια, τα Κάλαντα στο Γηροκομείο της Μητρόπολης Σύμης, Τήλου, Χάλκης και Καστελλορίζου, στην Ιερά Μονή Πανορμιτου από την Ένωση Γυναικών Σύμης.
24 Δεκεμβρίου, 2019 - 19:07
Τελευταία ενημέρωση: 24/12/2019 - 19:22
Κάλαντα στο Γηροκομείο στην Ιερά Μονή Πανορμίτου
![Κάλαντα στο Γηροκομείο στην Ιερά Μονή Πανορμίτου](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2019/12/α-718.jpg)
Ξανά, μετά από δέκα χρόνια, τα Κάλαντα στο Γηροκομείο της Μητρόπολης Σύμης, Τήλου, Χάλκης και Καστελλορίζου, στην Ιερά Μονή Πανορμιτου από την Ένωση Γυναικών Σύμης.
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλέστερα Άρθρα