12/08/2021
12/08/2021
Ο Σεβ. Μητροπολίτης Σύμης, Τήλου, Χάλκης και Καστελλορίζου κ. Χρυσόστομος προεστη της Ι. Παρακλήσεως της Υπεραγίας Θεοτόκου στον Ι. Ενοριακόν Ναόν Αγίας Τριάδος Σύμης, την Πέμπτη 12 Αυγούστου. Ακολουθεί μικρή δέσμη φωτογραφικών στιγμιοτύπων:
12 Αυγούστου, 2021 - 22:45
Τελευταία ενημέρωση: 12/08/2021 - 21:59
Παράκληση στη Θεοτόκο στην Αγία Τριάδα Σύμης
![Παράκληση στη Θεοτόκο στην Αγία Τριάδα Σύμης](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2021/08/α-217.jpg)
Ο Σεβ. Μητροπολίτης Σύμης, Τήλου, Χάλκης και Καστελλορίζου κ. Χρυσόστομος προεστη της Ι. Παρακλήσεως της Υπεραγίας Θεοτόκου στον Ι. Ενοριακόν Ναόν Αγίας Τριάδος Σύμης, την Πέμπτη 12 Αυγούστου.
Ακολουθεί μικρή δέσμη φωτογραφικών στιγμιοτύπων:
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.