14/08/2021
14/08/2021
Ο Σεβ. Μητροπολίτης Σύμης, Τήλου, Χάλκης και Καστελλορίζου κ. Χρυσόστομος χοροστάτησε στον Μέγα Πανηγυρικό Εσπερινό στον πανηγυρίζοντα Ι. Ενοριακόν Ναόν Μεγάλης Παναγίας Κάστρου Σύμης. Ακολουθεί μικρή δέσμη φωτογραφικών στιγμιοτύπων:
14 Αυγούστου, 2021 - 22:45
Τελευταία ενημέρωση: 14/08/2021 - 22:36
Της Κοιμήσεως στην Μεγάλη Παναγία Κάστρου Σύμης
![Της Κοιμήσεως στην Μεγάλη Παναγία Κάστρου Σύμης](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2021/08/α-314.jpg)
Ο Σεβ. Μητροπολίτης Σύμης, Τήλου, Χάλκης και Καστελλορίζου κ. Χρυσόστομος χοροστάτησε στον Μέγα Πανηγυρικό Εσπερινό στον πανηγυρίζοντα Ι. Ενοριακόν Ναόν Μεγάλης Παναγίας Κάστρου Σύμης.
Ακολουθεί μικρή δέσμη φωτογραφικών στιγμιοτύπων:
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Ετικέτες: ιμ συμης, Παναγία Κάστρου Σύμης