11/11/2018
11/11/2018
Το Σάββατο 10 Νοεμβρίου 2018 ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Βεροίας, Ναούσης και Καμπανίας κ. Παντελεήμων χοροστάτησε στον εσπερινό και κήρυξε τον θείο λόγο στον πανηγυρίζοντα Ιερό Ναό του Αγίου Μεγαλομάρτυρος Μηνά του Θαυματουργού στην Νάουσα.
11 Νοεμβρίου, 2018 - 16:45
Τελευταία ενημέρωση: 11/11/2018 - 16:46
Πανηγυρικός Αρχ. Εσπερινός στον Ι. Ναό του Αγίου Μηνά Ναούσης. (Φωτογραφίες)
![Πανηγυρικός Αρχ. Εσπερινός στον Ι. Ναό του Αγίου Μηνά Ναούσης. (Φωτογραφίες)](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2018/11/Esper.AgMhnaNaousa2018.jpg)
Το Σάββατο 10 Νοεμβρίου 2018 ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Βεροίας, Ναούσης και Καμπανίας κ. Παντελεήμων χοροστάτησε στον εσπερινό και κήρυξε τον θείο λόγο στον πανηγυρίζοντα Ιερό Ναό του Αγίου Μεγαλομάρτυρος Μηνά του Θαυματουργού στην Νάουσα.
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλέστερα Άρθρα
Οικουμενικό Πατριαρχείο
Στη Λιθουανία ο Μητροπολίτης Γέρων Χαλκηδόνος Εμμανουήλ
19.07.2024
Εξόδιος ακολουθία του αειμνήστου Καθηγητή του Α.Π.Θ. Ιωάννη Μπάκα
19.07.2024
19 Ιουλίου: Εορτάζει η Αγία Μακρίνα
18.07.2024
Αρχιμανδρίτης Αιμιλιανός: «Στην γυναίκα λέγει να έχει πραότητα προς τον άνδρα. Στον άνδρα λέγει να τιμά την γυναίκα του»!