11/11/2018
11/11/2018
Το Σάββατο 10 Νοεμβρίου 2018 ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Βεροίας, Ναούσης και Καμπανίας κ. Παντελεήμων χοροστάτησε στον εσπερινό και κήρυξε τον θείο λόγο στον πανηγυρίζοντα Ιερό Ναό του Αγίου Μεγαλομάρτυρος Μηνά του Θαυματουργού στην Νάουσα.
11 Νοεμβρίου, 2018 - 16:45
Τελευταία ενημέρωση: 11/11/2018 - 16:46
Πανηγυρικός Αρχ. Εσπερινός στον Ι. Ναό του Αγίου Μηνά Ναούσης. (Φωτογραφίες)
Το Σάββατο 10 Νοεμβρίου 2018 ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Βεροίας, Ναούσης και Καμπανίας κ. Παντελεήμων χοροστάτησε στον εσπερινό και κήρυξε τον θείο λόγο στον πανηγυρίζοντα Ιερό Ναό του Αγίου Μεγαλομάρτυρος Μηνά του Θαυματουργού στην Νάουσα.
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλέστερα Άρθρα
Πνευματικά Αποσπάσματα
Αρχιμανδρίτης Αιμιλιανός: «Στην γυναίκα λέγει να έχει πραότητα προς τον άνδρα. Στον άνδρα λέγει να τιμά την γυναίκα του»!
18.07.2024
Σύναξη νεότητας ενοριών Ιρίνγκας
18.07.2024
Ιερά Αγρυπνία στην Ιερά Μονή Οσίου Μαξίμου του Καυσοκαλύβη Παπικίου Όρους
18.07.2024
Πανηγυρίζει η Ιερά Μονή Προφήτου Ηλίου Εδέσσης στις 21 Ιουλίου