19/12/2018
19/12/2018
Το Θεατρικό Ἐργαστήρι της Ιεράς Μητροπόλεως Βεροίας το Σάββατο 22 Δεκεμβρίου στις 7:30 μ.μ. στο Χώρο Τεχνών του Δήμου Βεροίας θά παρουσιάσει τό μουσικοθεατρικό αναγωσμα «Ὁ Ληστής των Χριστουγέννων». Στην είσοδο θα συγκεντρώνονται συσκευασμένα τρόφιμα μακράς διαρκείας για το συσσίτιο.
19 Δεκεμβρίου, 2018 - 8:18
Τελευταία ενημέρωση: 19/12/2018 - 8:22
«O Ληστής των Χριστουγέννων»
![«O Ληστής των Χριστουγέννων»](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2018/12/XRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR.jpg)
Το Θεατρικό Ἐργαστήρι της Ιεράς Μητροπόλεως Βεροίας το Σάββατο 22 Δεκεμβρίου στις 7:30 μ.μ. στο Χώρο Τεχνών του Δήμου Βεροίας θά παρουσιάσει τό μουσικοθεατρικό αναγωσμα «Ὁ Ληστής των Χριστουγέννων».
Στην είσοδο θα συγκεντρώνονται συσκευασμένα τρόφιμα μακράς διαρκείας για το συσσίτιο.
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλέστερα Άρθρα