11 Μαΐου, 2023 - 13:37
Τελευταία ενημέρωση: 11/05/2023 - 13:44
Ο Μητροπολίτης Αρκαλοχωρίου υποδέχθηκε παίκτες της ομάδας μπάσκετ “Αναγέννηση”
Διαδώστε:
![Ο Μητροπολίτης Αρκαλοχωρίου υποδέχθηκε παίκτες της ομάδας μπάσκετ “Αναγέννηση”](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2023/05/IMG-1d6d34068d73212d5b8ed9128969fb49-V-1024x796-1.jpg)
Ο Μητροπολίτης Αρκαλοχωρίου κ. Ανδρέας χθες συναντήθηκε με τους παίκτες και συντελεστές της ομάδας μπάσκετ “Αναγέννηση” Αρκαλοχωρίου και τους παρέθεσε γεύμα για το σπουδαίο γεγονός της πρόκρισης των στην Β’ Εθνική.
Ο Σεβασμιώτατος, συνεχάρη τους παίκτες και τους ευχήθηκε και εις ανώτερα. Η ομάδα στην συνέχεια έκανε δώρο στον Σεβασμιώτατο φανέλα με της υπογραφές των παικτών.
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Διαδώστε: