05 Μαρτίου, 2022 - 17:26
Τελευταία ενημέρωση: 05/03/2022 - 17:27
Ο Μητροπολίτης Λέρου και Καλύμνου στο Σολώνειο Γηροκομείο Καλύμνου
Διαδώστε:
Τη βασιλόπιτα του «Σολωνείου» Γηροκομείου Καλύμνου ευλόγησε ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Λέρου και Καλύμνου κ. Παΐσιος, χθες, Παρασκευή 4 Μαρτίου 2022 ως πρόεδρος του Ιδρύματος. Η κοπή της πίτας έγινε παρουσία των μελών του Διοικητικού Συμβουλίου Άννας Μπιλλήρη και Κυριάκου Χατζηδάκη.
Όλοι μαζί ευχήθηκαν στο προσωπικό και στους τροφίμους καλή και ευλογημένη χρονιά.
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Διαδώστε: