01/12/2020
01/12/2020
Η Πανελλήνιος Ένωση Θεολόγων απέστειλε ευχαριστήρια επιστολή στον Σεβασμιώτατο Μητροπολίτη Μάνης κ. Χρυσόστομο για την πνευματική και οικονομική ενίσχυση της Μητροπόλεως στο Διεθνές Συνέδριο για τον Άγιο Νεκτάριο που διεξήχθει στης 13 και 14 Νοεμβρίου με αφορμή τα 100 έτη από την Κοίμησή του. Δείτε την επιστολή:
01 Δεκεμβρίου, 2020 - 13:45
Τελευταία ενημέρωση: 01/12/2020 - 13:18
H Π.Ε.Θ. ευχαρίστησε τον Μητροπολίτη Μάνης
![H Π.Ε.Θ. ευχαρίστησε τον Μητροπολίτη Μάνης](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2020/12/c5a27c1c636d5cdce830e975f0a11c90_XL.jpg)
Η Πανελλήνιος Ένωση Θεολόγων απέστειλε ευχαριστήρια επιστολή στον Σεβασμιώτατο Μητροπολίτη Μάνης κ. Χρυσόστομο για την πνευματική και οικονομική ενίσχυση της Μητροπόλεως στο Διεθνές Συνέδριο για τον Άγιο Νεκτάριο που διεξήχθει στης 13 και 14 Νοεμβρίου με αφορμή τα 100 έτη από την Κοίμησή του.
Δείτε την επιστολή:
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Ετικέτες: Διεθνές Θεολογικό Συνέδριο ΠΕΘ, επιστολή της ΠΕΘ, Ι.Μ. Μάνης, Μητροπολίτης Μάνης κ. Χρυσόστομος, ΠΕΘ
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλέστερα Άρθρα
Αγιορείτικα
Το Ψηφιακό Αρχονταρίκι με τον Γέροντα Εφραίμ Βατοπαιδινό
20.07.2024
Ο Εορτασμός του Προφήτη Ηλία στη Λάρισα – Δέηση για τα 50 έτη από την τουρκική εισβολή στην Κύπρο
20.07.2024
Ο Ελληνικός Ερυθρός Σταυρός στο πλευρό των επισκεπτών της Ακρόπολης
20.07.2024
Ο Χριστοφόρος Σωφρονίου επέδωσε το νέο του βιβλίο στον Μητροπολίτη Χαλκίδος