30/09/2021
01/10/2021
Σήμερα, Πέμπτη 30 Σεπτεμβρίου 2021, ο Δήμαρχος Δυτικής Μάνης κ. Δημήτριος Γιαννημάρας, συνοδευόμενος από συνεργάτη του, επεσκέφθηκαν το Γηροκομείο της Ιεράς Μητροπόλεώς Μάνης και πρόσφεραν υλική βοήθεια. Ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Μάνης κ. Χρυσόστομος τους υποδέχτηκε και εξέφρασε τις ευχαριστίες του για την προσφορά τους αυτή.
30 Σεπτεμβρίου, 2021 - 22:28
Τελευταία ενημέρωση: 01/10/2021 - 1:19
Προσφορά στο Γηροκομείο της Ιεράς Μητροπόλεως Μάνης
![Προσφορά στο Γηροκομείο της Ιεράς Μητροπόλεως Μάνης](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2021/09/idrima.jpg)
Σήμερα, Πέμπτη 30 Σεπτεμβρίου 2021, ο Δήμαρχος Δυτικής Μάνης κ. Δημήτριος Γιαννημάρας, συνοδευόμενος από συνεργάτη του, επεσκέφθηκαν το Γηροκομείο της Ιεράς Μητροπόλεώς Μάνης και πρόσφεραν υλική βοήθεια.
Ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Μάνης κ. Χρυσόστομος τους υποδέχτηκε και εξέφρασε τις ευχαριστίες του για την προσφορά τους αυτή.
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλέστερα Άρθρα