22/11/2020
22/11/2020
Αποδέκτες της δράσεως του Φιλανθρωπικού Οργανισμού «ΣΥΝ-ΕΝΩΣΗ» σε συνεργασία με την Ιερά Μητρόπολη Μαρωνείας και Κομοτηνής έγιναν οι κάτοικοι της Ροδόπης, και ιδιαίτερα οι ανήκοντες σε άπορες οικογένειες της ακριτικής περιοχής, που έλαβαν δέματα τροφίμων το πρωί της Παρασκευής, 20ης Νοεμβρίου 2020.
22 Νοεμβρίου, 2020 - 14:10
Τελευταία ενημέρωση: 22/11/2020 - 13:23
Δέματα αγάπης από την Μητρόπολη Κομοτηνής και την ΣΥΝ-ΕΝΩΣΗ
![Δέματα αγάπης από την Μητρόπολη Κομοτηνής και την ΣΥΝ-ΕΝΩΣΗ](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2020/11/δέματα-τροφίμων.jpg)
Αποδέκτες της δράσεως του Φιλανθρωπικού Οργανισμού «ΣΥΝ-ΕΝΩΣΗ» σε συνεργασία με την Ιερά Μητρόπολη Μαρωνείας και Κομοτηνής έγιναν οι κάτοικοι της Ροδόπης, και ιδιαίτερα οι ανήκοντες σε άπορες οικογένειες της ακριτικής περιοχής, που έλαβαν δέματα τροφίμων το πρωί της Παρασκευής, 20ης Νοεμβρίου 2020.
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλέστερα Άρθρα
Εκκλησία της Κύπρου
Η Αρχιεπισκοπή Κύπρου προσκαλεί στο κατασκηνωτικό Συναπάντημα Νέων για νέους και νέες έως 35 ετών
30.07.2024
Θυρανοίξια Ιερού Ναϋδρίου Αγίου Χριστοφόρου στη Λέρο
30.07.2024
Εγκαίνια για την αποπεράτωση της ανακαίνησης της Ι.Μ. Μεταμορφώσεως Σύμης
30.07.2024
Εξόδιος Ακολουθία Μαρίνας Μαρματάκη, μητρός του Μητροπολίτη Πέτρας