18/06/2020
18/06/2020
Την Πέμπτη 18 Ιουνίου 2020, το μεσημέρι, ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Παροναξίας κ. Καλλίνικος δέχτηκε στο γραφείο του αντιπροσωπεία του νέου Δ.Σ. του ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΝΑΞΟΥ με επικεφαλής τον Πρόεδρο κ. Ιωάννη Πολυχρονάκο. Στο πλαίσιο της εθιμοτυπικής επισκέψεως δόθηκε η ευκαιρία να συζητηθούν πολλά θέματα κοινού ενδιαφέροντος.
18 Ιουνίου, 2020 - 22:40
Τελευταία ενημέρωση: 18/06/2020 - 21:17
Αθλητικός Όμιλος της Νάξου στον Μητροπολίτη Παροναξίας
![Αθλητικός Όμιλος της Νάξου στον Μητροπολίτη Παροναξίας](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2020/06/α-402.jpg)
Την Πέμπτη 18 Ιουνίου 2020, το μεσημέρι, ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Παροναξίας κ. Καλλίνικος δέχτηκε στο γραφείο του αντιπροσωπεία του νέου Δ.Σ. του ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΝΑΞΟΥ με επικεφαλής τον Πρόεδρο κ. Ιωάννη Πολυχρονάκο. Στο πλαίσιο της εθιμοτυπικής επισκέψεως δόθηκε η ευκαιρία να συζητηθούν πολλά θέματα κοινού ενδιαφέροντος.
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλέστερα Άρθρα
Ι.Μ. Θεσσαλονίκης
Πυλαία: Μεγαλειώδης λιτανεία της Ιεράς Εικόνος του Προφήτη Ηλία (ΦΩΤΟ)
20.07.2024
Το Ψηφιακό Αρχονταρίκι με τον Γέροντα Εφραίμ Βατοπαιδινό
20.07.2024
Ο Εορτασμός του Προφήτη Ηλία στη Λάρισα – Δέηση για τα 50 έτη από την τουρκική εισβολή στην Κύπρο
20.07.2024
Ο Ελληνικός Ερυθρός Σταυρός στο πλευρό των επισκεπτών της Ακρόπολης