04/09/2020
04/09/2020
Η αρχή του εκκλησιαστικού έτους σήμανε ταυτόχρονα και την έναρξη των συναντήσεων της Παρέας της Τρίτης, που οργανώνει ο π. Γεώργιος Σχοινάς στην ενορία του Αγίου Νικολάου Φιλοπάππου. Η πρώτη ομιλία για φέτος έχει θέμα την υποκρισία όλων μας και τίτλος της είναι: «Ας πάψουμε το θέατρο».
04 Σεπτεμβρίου, 2020 - 20:25
Τελευταία ενημέρωση: 04/09/2020 - 19:55
Π. Γεώργιος Σχοινάς: «Ας πάψουμε το θέατρο»
![Π. Γεώργιος Σχοινάς: «Ας πάψουμε το θέατρο»](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2020/09/Παρέα-της-Τρίτης-1024x525.jpg)
Η αρχή του εκκλησιαστικού έτους σήμανε ταυτόχρονα και την έναρξη των συναντήσεων της Παρέας της Τρίτης, που οργανώνει ο π. Γεώργιος Σχοινάς στην ενορία του Αγίου Νικολάου Φιλοπάππου. Η πρώτη ομιλία για φέτος έχει θέμα την υποκρισία όλων μας και τίτλος της είναι: «Ας πάψουμε το θέατρο».
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Ετικέτες: 1η Σεπτεμβρίου, Ας πάψουμε το θέατρο, ενορία Αγίου Νικολάου Φιλοπάππου, π. Γεώργιος Σχοινάς, παρεα της τριτης
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλέστερα Άρθρα