«Πάμε γι΄ άλλες πολιτείες!» – Ο Σταμάτης Σπανουδάκης στο Ηρώδειο, κατά την Τρίτη 1 Οκτωβρίου 2019. ΔΕΙΤΕ και ΑΚΟΥΣΤΕ τα “Πέτρινα Χρόνια” από τη συναυλία στις αρχές της παρούσης εβδομάδος:
ΒΙΝΤΕΟ: Ορθόδοξο Διαδικτυακό Ιστολόγιο Αmfoterodexios
«Πάμε γι΄ άλλες πολιτείες!» – Ο Σταμάτης Σπανουδάκης στο Ηρώδειο, κατά την Τρίτη 1 Οκτωβρίου 2019. ΔΕΙΤΕ και ΑΚΟΥΣΤΕ τα “Πέτρινα Χρόνια” από τη συναυλία στις αρχές της παρούσης εβδομάδος:
ΒΙΝΤΕΟ: Ορθόδοξο Διαδικτυακό Ιστολόγιο Αmfoterodexios