Η Σχολή Γονέων του Επικοινωνιακού και Μορφωτικού Ιδρύματος της Ιεράς Αρχιεπισκοπής Κρήτης σας εύχεται ευλογημένο, ειρηνικό και δημιουργικό το νέο έτος και σας καλεί στην κοπή της Βασιλόπιτας, η οποία θα γίνει τη Δευτέρα 14 Ιανουαρίου στις 5 το απόγευμα στις εγκαταστάσεις του Ιδρύματος, Αλκιβιάδου 6, περιοχή Αγίας Αικατερίνης, απέναντι από την Πατριαρχική Ανώτατη Εκκλησιαστική Ακαδημία Κρήτης.
Θα ακολουθήσει συζήτηση με θέμα: Ερημοπολίτες ή Ουρανοπολίτες; Συντονιστής ο Πανοσιολογιώτατος Αρχιμανδρίτης π. Πρόδρομος Ξενάκης, Γενικός Αρχιερατικός Επίτροπος της Ιεράς Αρχιεπισκοπής Κρήτης και Αρχιγραμματέας της Ιεράς Συνόδου της Εκκλησίας Κρήτης.
Αρχιεπισκοπή Κρήτης
11 Ιανουαρίου, 2019
“Ερημοπολίτες ή Ουρανοπολίτες;”
Διαδώστε:
![](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2019/01/doc_20130410_1092154_arxiepiskopi_kritis-1024x511.jpg)
Διαδώστε: