29/06/2020
29/06/2020
Στον Ιερό Ναό Αγίου Δημητρίου και Αγίας Άννης της πόλεως Πορτ Σαν Λουί Ντυ Ρον (Port Saint Louis du Rhône) λειτούργησε ο Θεοφιλέστατος Επίσκοπος Μελιτηνής κ. Μάξιμος, μαζί με τους ιερείς Jean Jauffret και Cyril Costanza.
29 Ιουνίου, 2020 - 22:57
Ο Επίσκοπος Μελιτηνής στο Πορτ Σαν Λουί Ντυ Ρον
![Ο Επίσκοπος Μελιτηνής στο Πορτ Σαν Λουί Ντυ Ρον](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2020/06/Γαλ-5-1024x753.jpg)
Στον Ιερό Ναό Αγίου Δημητρίου και Αγίας Άννης της πόλεως Πορτ Σαν Λουί Ντυ Ρον (Port Saint Louis du Rhône) λειτούργησε ο Θεοφιλέστατος Επίσκοπος Μελιτηνής κ. Μάξιμος, μαζί με τους ιερείς Jean Jauffret και Cyril Costanza.
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Ετικέτες: Επίσκοπος Μελιτηνής Μάξιμος, Μητρόπολη Γαλλίας