25/07/2019
25/07/2019
Από την Τρίτη 24 Ιουλίου 2019 τα μέλη της δεύτερης ομάδος της αποστολής της Ιεράς Μονής Παναγίας Χρυσοπηγής στην Ουγκάντα αποφάσισαν να ζωγραφίσουν τους τοίχους του Παιδικού σταθμού και του Δημοτικού σχολείου το Λουγκουζί.Χρώματα,διάθεση,προσφορά σκίτσα από την Αφρική και την Ελλάδα.Μία όμορφη αλυσίδα αγάπης που συνεχίζει και πάει.
25 Ιουλίου, 2019 - 11:36
Τελευταία ενημέρωση: 25/07/2019 - 11:24
“Ζωγραφίζοντας στο Λουγκουζί”
![“Ζωγραφίζοντας στο Λουγκουζί”](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2019/07/χχχχχχχχχχχχχχχχχχ.jpg)
Από την Τρίτη 24 Ιουλίου 2019 τα μέλη της δεύτερης ομάδος της αποστολής της Ιεράς Μονής Παναγίας Χρυσοπηγής στην Ουγκάντα αποφάσισαν να ζωγραφίσουν τους τοίχους του Παιδικού σταθμού και του Δημοτικού σχολείου το Λουγκουζί.Χρώματα,διάθεση,προσφορά σκίτσα από την Αφρική και την Ελλάδα.Μία όμορφη αλυσίδα αγάπης που συνεχίζει και πάει.
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλέστερα Άρθρα
Ι.Μ. Ταμασού και Ορεινής
Πανηγυρικός Εσπερινός της Αγίας Μαρίνας στην Οδού
16.07.2024
Συμμετοχή της χορωδίας της Ιεράς Μητρόπολης Νεαπόλεως στην εκατονταετηρίδα της Ιεράς Μητρόπολης Πριγκηποννήσων
16.07.2024
Ιερά Αγρυπνία και πανήγυρις επί τη εορτή του Αγίου Προφήτου Ηλιού Θεσβίτου στον ομώνυμο Ιερό Ναό Αγίας Παρασκευής
16.07.2024
Πολύ υψηλός κίνδυνος πυρκαγιάς αύριο σε 6 περιφέρειες της χώρας